top of page

Dodacie Podmienky

Minimálna hodnota pre vytvorenie objednávky je 11,90 € bez poštovného!

Všetky ceny v našom Eshope sú uvedené vrátane DPH 20%.

Tovar je doručovaný kuriérskou službou UPS a Slovenskou poštou LEN V PRACOVNÉ DNI!

Donáška zásielok v sobotu, nedeľu a cez sviatky NIE JE MOŽNÁ!

Ak je všetok tovar vo Vašej objednávke s dostupnosťou: "NA SKLADE", zašleme Vám ho najbližší pracovný deň podľa podmienok uvedených vyššie. To znamená, že doma respektíve na pošte ho budete mať do 1 max. 2 prac. dní od odoslania!

Ak Vám tovar v tomto termíne nepríde - nenájdete si v schránke oznámenie o uložení zásielky - neváhajte nás kontaktovať - poskytneme Vám podacie číslo zásielky alebo číslo na kuriéra.

Spôsob prepravy - Slovenská pošta a Kuriér UPS.

Výber platieb – Quantum Tattoo Ink

Za tovar platíte až pri preberaní zásielky pri výbere platby dobierkou alebo prevodom (vkladom) na náš účet vo VR Südliche Weinstraße alebo PayPalom alebo prostredníctvom CardPay. Spôsob platby si vyberáte takisto pri objednávaní:

V deň odoslania zásielky Vám zašleme e-mail s upozornením, že zásielka bola odoslaná. Ak Vás poštár v deň doručenia doma nazastihne, nechá Vám v schránke oznámenie o uložení zásielky na pošte. Ak takéto oznámenie v schránke nenájdete do max. 3 prac. dní od odoslania, kontaktujte nás, poskytneme Vám podacie číslo zásielky.

Ak Vás kuriér v deň doručenia na uvedenej adrese nazastihne, telefonicky sa s Vami spojí a dohodne si miesto a čas doručenia.

Cena za zaslanie Slovenskou poštou pri objednávke do 150,00 € je 2,50 €. Pri objednávke nad 150,00 € je poštovné úplne zadarmo!

Cena za doručenie kuriérom UPS je pri objednávke do 150,00 € účtovaná v sume 3,90 €. Pri objednávke nad 150,00 € je doručenie kuriérom UPS úplne zadarmo!

bottom of page