Quantum Tattoo Ink

Spoločnosť Quantum Tattoo Ink bola založená v roku 2011 v severnom Hollywoode v Kalifornii, kde začínala ako dodávateľská spoločnosť pre tetovacie potreby. Postupne ako farby začali získavat popularitu, sa Quantum rozhodla, že sa zameria uz iba na farby.

Quantum spočiatku začala so 60 farbami a teraz má už širokú líniu viac ako 160 farieb spolu so štyrmi unikátnymi tienovacimi setmi, viacerými osobnymi setmi taterov, kozmetickým a paramedickým pigmentovým radom 50 farieb.

Quantum sa snaží poskytnúť umelcom najkvalitnejšie farby na trhu. Žiadne rohy nie sú nikdy rezané. Použité zložky sú najlepšie dostupné na americkom trhu. V žiadnej farbe nie je pridaný akrylát a pri ich vyrobe sa dodrziava najvyššia úroveň sterility.

Produkty Quantum sú vegánske, kosher a cruelty free. Vykonali sme dôkladné testy, aby sme zaistili bezpečnosť našich farbach.

Quantum Tattoo Ink je registrovaná spoločnosťou FDA, testovaná spoločnostou CTL a spĺňa všetky normy EÚ pre tetovacie farby.

​Tetovacie farby Quantum sa vyrábajú v malých dávkach, aby sa zabezpečila správna konzistencia a dokonalosť každej dávky.

​Quantum Tattoo Ink sa vyrába v USA.

0
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

Help & Info

Iroltha s.r.o.
J.Gagarina 1999/13
Dolný Kubín 026 01

Email: quantumtattooinksk@gmail.com

Tel: +421948289470

kontakt

Copyright 2019 Quantum Tattoo Ink. All Rights Reserved.