Privacy Policy


Ochrana osobných údajov


Prevádzkovateľ e-shopu:
Iroltha, s.r.o., J. Gagarina 1999/13, 026 01 Dolný Kubín, Slovenská republika - prevádzkovateľ internetového obchodu www.quantumtattooink.sk
Účel, na ktorý spracuvávame osobné údaje:
Osobné údaje sú použité len kvôli vybaveniu objednávky ktorú ste si spravili v našom e-shope. Po odoslaní objednávky, doručení a po celkovom uzavretí objednávky, prípadne vybavení reklamácie tieto osobné údaje už nebudú použité. Všetky osobné údaje sú starostlivo chránené a nie sú za žiadnych okolností poskytnuté tretej strane.
Kto bude mať prístup k osobným údajom našich zákazníkov:
Osoba, ktorá objednávky vybavuje, ekonomická kancelária a firmy, ktoré zásielky prepravujú a doručujú. V našom prípade je to buď Slovenská pošta, DHL alebo kuriérske služby GLS a Hermes.
Osobné údaje potrebné pri registrácii v našom e-shope:
Meno, Priezvisko, prípadne názov firmy, IČO a kontaktná osoba, adresa (fakturačná a prípadne dodacia), e-mail a telefónne číslo.
Zmena alebo vymazanie osobných údajov:
Ak sa prihlásite do nášho e-shopu, máte možnosť zistiť, aké osobné údaje o vás evidujeme, môžete tieto dáta upravovať alebo vymazať. V prípade, že chcete Vašu registráciu úplne zrušiť stačí poslať e-mail na quantumtattooinksk@gmail.com